Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
Kabel van het de Draad305m/Broodje Ingeblikte Koper van UL3140 20AWG 150C de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3122 Tinner Copper Insulated Wires 300V 200℃ UL758 voor Linghting
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200℃ |
| Norm: | UL758 |
siliconerubber geïsoleerde draad 12-30AWG voor elektrisch apparaat met blace rode kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
30AWG Geïsoleerd de Draad150v Ingeblikt Koper van het huistoestel PFA
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
2.5mm 0,25mm FEP Geïsoleerde draad 7.3N/mm2 Treksterkte draad voor een breed temperatuurbereik
| Impedance: | ≤20Ω/km |
|---|---|
| Flexibility: | ≥3D |
| Tensile Strength: | 7.3N/mm2 |
Hoogspanningsxlpe Draad UL 3194 18AWG voor Huistoestel/Robot/UAV
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Flexibel Geïsoleerd de Draad300v 125C VDE Gevlecht Koper van UL3166 125C XLPE
| Voltage: | 300V |
|---|---|
| Temperatuur: | 125C |
| Norm: | UL758 |
van het het silicium de rubberdraad Ingeblikte Koper van 600V 150C UL3137 Elektrische draad voor elektrisch apparaat
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Van het het Huistoestel van UL3173 125C de Geïsoleerde Draad XLPE voor UAV Robot
| Isolatie: | XLPE |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Nominale spanning: | 600v |
Geïsoleerde het Koperdraad 20AWG 600V UL3069 van IATF Glasvezel voor Huistoestel
| productnaam: | UL3069 |
|---|---|
| isolatie: | siliconerubber |
| leider: | ingeblikt koper |

