Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3240 305m/van 200C UL Ingeblikte het Koperdraad Broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
150C UL 305m/rollen de Ingeblikte Geïsoleerde Draad van de Koperdraad UL3239 6KV 10KV Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Geïsoleerde de Draad150c Ingeblikte Koperen geleider Wire van 12-18awg 600V UL3134 Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Van het de Draad150c UL3130 Silicone van het glasvezel de Vernikkelde Koper Geïsoleerde Draad Rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van het de Draadul3140 Ingeblikte Koper van 300V 20AWG 150C de Silicone Geïsoleerde Elektrodraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
VDE8298 Koperen geleider For Home Appliance van de 250 Graad de PFA Geïsoleerde Draad
| Productnaam: | PFA-Draad |
|---|---|
| Nominale spanning: | 450/750V |
| Leider: | Nikkelkoper |
UL3122 Silicone rubber draad 300V 200o C FT2 Veel gebruikt in huishoudelijke apparaten Elektrische draden
| Productnaam: | Kabels en draden van siliconenrubber |
|---|---|
| Conductor: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Isolatie: | Silikonrubber |
150C UL Silicone geïsoleerde draad 305m/ rollen geblokkeerde koperdraad UL3239 6KV 10KV
| Isolatie: | van synthetische rubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale temperatuur: | 150C |
Het Siliconerubber Geïsoleerde Draad 305m/roll van 30-16AWG UL3728
| Isolatie: | dubbel siliconerubber |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 30-16AWG |
UL3135 VDE 200C 600V blikte broodje van de het Silicone het Rubber Geïsoleerde Draad 305m/van de Koperkabel in
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |

