Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
UL10362 vertrager Met een laag bedekte PFA Geïsoleerde Elektrische de Kabeldraad 28AWG van de Draadhoogspanning
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250 Graad |
| levertijd: | 7-15 dagen |
de Draad van 30V de FEP Geïsoleerde het Verwarmen Elektrische Multicore Draad van het Toepassingskoper
| Nominale spanning: | 30VV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105 Graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
UL1709 200 Hittebestendige Automobiel Interne Kabels van de Graadpfa Geïsoleerde Draad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 graad |
| levertijd: | 7-15 dagen |
FEP Geïsoleerde de Machtskabel op hoge temperatuur 200V van het Draad Elektrokoper
| Nominale spanning: | 200V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 150 graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
het Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper UL3135 van 600V 200C voor huistoestel
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200°C |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
600V Flexibele Rubber Geïsoleerde de Draadccc 16AWG UL3134 van huistoestellen
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Van het de Glasvezelsilicone van Conne van het huistoestel Rubber de KabelHittebestendigheid 16 AWG
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
De goede kwaliteit UL 3134 Flexibel het Siliconerubber van 12AWG isoleerde de verwarmer van de het Toestellenverlichting van het Draadhuis
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
UL 3134 van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 18AWG Flexibele van het het Huistoestel de verlichtingsverwarmer
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Hoog - de kwaliteit UL 3134 Flexibel het Siliconerubber van 16AWG isoleerde de verwarmer van de het Toestellenverlichting van het Draadhuis
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |

