Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
UL 3134 van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 14AWG het Flexibele van het het Huistoestel van de de verlichtingsverwarmer zwarte witte rood
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
CCC 16AWG UL3134 de Flexibele Rubber Geïsoleerde Toestellen van het Draadhuis
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Flexibele Geïsoleerde Draad van het hittebewijs 200C 0.5sqmm UL3512
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Kleur: | zwart, rood, wit, geel, blauw, groen, grijs, geelgroen, roze |
| Voltage: | 600V |
CSA-Silicone Rubber0.5-4.0sqmm Flexibele Geïsoleerde Draad UL3512
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Isolatie: | Siliconerubber |
Siliconerubber met een laag bedekte UL3512 0.5-4.0sqmm Elektro Flexibele Geïsoleerde Draad
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | Siliconerubber |
UL 3134 Flexibele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 12AWG 19/0.47 UAV van de verlichtingsverwarmer blauw zwart wit
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Flexibele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 16AWG 26/0.254 UL3134 motor blauw zwart wit
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Het motorlood 18AWG 41/0.16 Flexibel het Siliconerubber van UL3134 isoleerde Draad blauw zwart wit
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
UAV UL3134 18AWG Ingeblikte Koper Geïsoleerde Draad 600V 150C
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
de Flexibele Silicone Geïsoleerde Draad ROHS van 14awg UL3134 150C
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

