Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
VDE0250 Standaard FEP-geïsoleerde draad met 100 m per rol en gestreepte geleider voor harde omgevingen in de elektronica en luchtvaart
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameteropties: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,25, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,25, 3X1,50, 3X2,00 |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
UL3123 150C 600V blikjes koper siliconen rubberdraad voor huishoudelijke apparaten en verwarmers
| Geleidermateriaal: | Tinnen Koper |
|---|---|
| Diameter: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
AWG-22 Aansluitingsdraad op hoge temperatuur, XLPE Geïsoleerde Draad voor LEIDENE Verlichting UL3173
| spanning: | 600V-700V |
|---|---|
| temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
22 maatul758 XLPE Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider
| Model: | AWM3321 |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3213 8AWG FT2 van 600v 150C Groen voor UAV-Lichten
| productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
600v 150C Silicone rubber geïsoleerde draad UL3213 8AWG FT2 Groen Voor UAV lichten
| Productnaam: | kabel van siliconenrubber |
|---|---|
| Conductor: | Gemaakte koper |
| Isolatie: | Isolatiekabel van siliconen rubber |
AWM3321 14AWG de gele de koplampxlpe geïsoleerde draad van de bedrijflevering
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Isolatie: | XLPE |
De Hoogspanningspfa Geïsoleerde Draad van ISO 300V voor Automobiel Intern
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Elektrische Koperfep Geïsoleerde Draad het Verwarmen Toepassing 16AWG
| Nominale spanning: | 30V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105 Graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Hoge temperatuur FEP geïsoleerde draad harnas 200 graden 30 AWG
| Nominale spanning: | 600 V |
|---|---|
| Nominale temperatuur: | 200C |
| Leveringstermijn: | 7-15 dagen |

