Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
SGS 12AWG Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3134 600V 150C
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
UL3134 siliconerubber Geïsoleerde die Draad 12AWG voor Verlichting wordt ingeblikt
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
CCC UL3134 14AWG Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De ingeblikte Geïsoleerde Draad UL3134 van het Koper18awg Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
het Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper UL3135 van 200C 16-26AWG
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200°C |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
610m/ Van het de Draadvde UL3135 Flexibele Silicone van het broodjessilicone de Rubber Geïsoleerde Draad 26AWG
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
Broodje van de het Silicone het Flexibele Geïsoleerde Draad 16AWG 305M/van CSA UL3135
| Productnaam: | UL3135 |
|---|---|
| Kleur: | zwart wit rood |
| Isolatie: | silicone |
AWG-26 Kabel van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad van het Hittebewijs voor Huistoestel UL3135
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Ultra Flexibele Silicone Geïsoleerde het Bewijskabel van de Draadhitte voor Huistoestel UL3135
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Ul1710 de Zwarte PFA Geïsoleerde Verwarmer van het het Huistoestel van Draad600v 200c Awm1710 VW -1 Aanstekende
| Productnaam: | PFA-draden |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | PFA-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |

