Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
UL3726 Uav van het het Huistoestel van silicone Rubberkabels 600v 150C 16AWG FT2 Verlichting
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
UL3134 600V 150C Silicone rubberdraad met geblokkeerde koperen geleider voor huishoudelijke apparaten en motoren
| Geleidermateriaal: | Vertind koperdraad |
|---|---|
| Diameter: | 16 AWG, 18 AWG, 14 AWG, 12 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconen |
UL3289 16AWG levert zwarte geïsoleerde de kabeldraad van het huistoestel XLPE
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3289 |
| Isolatie: | XLPE |
Flexibele Electical Draad Ingeblikte het Koperhaak van 0.3-2.5mm2 UL3135 12-26AWG op draad voor het toestel van het verwarmingssysteemhuis
| Toepassingen: | industriële macht, huistoestel |
|---|---|
| Kleuren: | ALLE KLEUREN |
| Norm: | UL 758 |
UL3122 flexibele Geïsoleerde Draad16awg Koperen geleider Fiberglass Braiding Cable
| Isolatiemateriaal: | Silicone |
|---|---|
| Productnaam: | Silicone elektrodraad |
| Isolatie: | siliconerubber |
de blauwe Haak van het huistoestel XLPE op de levering van de Draadawm3321 12AWG China fabriek
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Isolatie: | XLPE |
Vdeh05s-k CCC Draad 450 750V 180C van de Silicone Rubberisolatie voor Elektrisch
| Nominale spanning: | 450/750V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 180C |
| Toepassingen: | verwarmer/motor&generator/UAV/robot/industrial-macht enz. |
UL3728 Silicone Rubber Kabels 30AWG 300V/200C FT2 Geel/Groen Robot Huishoudapparaat Licht
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
De ronde Haak van het Huistoestel XLPE op Draad 22 de Vlam van AWG AWM3289 - vertrager
| leider: | ingeblikt koper |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
Van het de Draadkoper van UL1331 150C de FEP Geïsoleerde Elektrische Draad voor Elektronische Toestellen
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150 Graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |

