Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
De elektrische Geïsoleerde Draad UL3135 van het Ketel200c Silicone Rubber
| Isolatiemateriaal:: | Silicone |
|---|---|
| Certificaat:: | ISO9001/ISO14001 /OHSAS18001/CCC |
| Geschatte Temperatuur:: | 200C |
Aangepaste de Draad Elektrodraad van het Koper Beklede Staal voor de Industriële Kabel van de Gebruiksvlecht
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
Het siliconeglas vlechtte Elektro de Hittebestendigheidsdraad van de Draadul3122 Elektrodraad 200c
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
UL3122 silicone Gevlechte Draad voor Huistoestel Bedrading
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
Rubber van het de Strengsilicone van de koperkern UL4330 18AWG het Flexibele
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
Multi van de de Douane Elektrodraad van Kern4*18 AWG de Hoogspanningsweerstand UL4271
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
20-26 AWG-Elektrodraad van de Olie de Bestand Douane voor Hitteproduct UL4297
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
Geïsoleerde de Sprekersdraad van het huistoestel, de Rubberdraad UL 4330 van het Testlood
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
2 spelden 16 Maatdraad Op hoge temperatuur, Silicone Beklede Kabel 300V 200℃
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
OEM 30 AWG-Douane Elektrodraad en van het Kabelssilicone Isolatie30v 150C Zure Weerstand
| Nominale spanning: | 30v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |

