Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
De Haak van AWM3321 XLPE op Draad de gele koplamp van de bedrijflevering
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
De Gevlechte Dradenisolatie 30AWG van de silicone Rubberul3068 Glasvezel
| productnaam: | UL3068 |
|---|---|
| Isolatie: | gevlechte silicone rubberglasvezel |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
CCC AWM3133 Silicone Rubberkoplamp Geïsoleerde Draad voor huistoestel en verlichting
| Naam: | 22 de Geïsoleerde Draad van AWG Silicone |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
De de Hoogspanningshaak van de Ullijst op Draad, Maat 22 isoleerde Vastgelopen Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 26-1AWG |
Gevlechte Glasvezel Geïsoleerde Gediplomeerde Koperdraad UL3122 20awg 18awg 16awg UL
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| formaat: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
De brand Geschatte Silicone Geïsoleerde Draad 26AWG-12AWG 0.3mm2.5mm van het Testlood voor Optie
| naam: | de kabel van de siliconedraad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 26AWG-12AWG, 0.32.5mm |
De glasvezel vlechtte Elektro van de de isolatiedraad van het Kabelsilicone de Hittebewijs
| Insulation: | silicone rubber |
|---|---|
| Leider: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 26-20AWG |
De duurzame Silicone Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur UL3134 van 18AWG voor Elektrische Ketels
| naam: | Kabel de op hoge temperatuur van de Siliconedraad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 18AWG, 16AWG, 14AWG, 12AWG |
Hittebestendige Glasvezel Gevlechte Draad UL3550 voor Huistoestel Bedradingsuitrusting
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper of naakt koper |
| Maat: | 22-12AWG |
VDE-de Gevlechte Draad van de Certificaat h05sj-k Glasvezel voor het Huistoestel van de Onderbrekingsmaker
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 0.52.5mm |

