Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
Haak van het het huistoestel XLPE van AWM3271 18AWG de bruine op Draad Ingeblikt Koper
| naam: | De elektrodraad van XLPE |
|---|---|
| model: | AWM3271 |
| leider: | ingeblikt koper |
18AWG elektrosilicone Geïsoleerde Draadul3367 Norm voor Verwarmers 305 per Broodje
| Punt: | Silicone Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| OD: | 1.38-2.07 mm |
2.5mm2 UL3135 20AWG Flexible Electical Wire Tinned Copper
| Toepassingen: | industriële macht, huistoestel |
|---|---|
| Kleuren: | ALLE KLEUREN |
| Norm: | UL 758 |
Gevlechte Draad Bestand 600V Op hoge temperatuur 200C UL3071 van de silicone de Rubberglasvezel
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Van de siliconerubber en glasvezel vlechten |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
Het Koperkabel van de brandisolatie XLPE, 28 de Haak van AWG Ul op de Weerstand van de Draadscheur
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
Blauw Ingeblikt Koper 22 de Draad van AWG 600v, Flexibele Siliconedraad UL3529 150℃
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
De flexibele 16 Haak van AWG XLPE op Draad met Ingeblikte Koperen geleider UL3321
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
CCC Draad van het Certificaat de Glasvezel Geïsoleerde Koper voor Oven 300/500V 180C
| Nominale spanning: | 300/500V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | Van de siliconerubber en glasvezel vlechten |
Ultra Flexibele Silicone Geïsoleerde het Bewijskabel van de Draadhitte voor Huistoestel UL3135
| naam: | Flexibele Silicone Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| standaard: | UL758 |

