Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
Ultra Flexibele Silicone Geïsoleerde het Bewijskabel van de Draadhitte voor Huistoestel UL3135
| naam: | Flexibele Silicone Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| standaard: | UL758 |
22 AWG-Draad UL 3122 van het Silicone de Glasvezel Geïsoleerde Koper Bestand Op hoge temperatuur
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Het Siliconekabel Op hoge temperatuur van het hittebewijs, Draad van het de Bundelsilicone van AWG 18-12 de Multi
| naam: | Siliconedraad op hoge temperatuur |
|---|---|
| model: | AWM3134 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
16-32AWG flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1860
| Nominale spanning: | 150V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
16-32AWG flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1860
| nominale spanning: | 150V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
De Haak van UL758 10AWG XLPE op Draad Alkaliweerstand AWM3321
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 30-2 AWG |
De rode Geïsoleerde Draad van AWG 22 Silicone met Ingeblikte Koperen geleider UL3133
| naam: | 22 de Geïsoleerde Draad van AWG Silicone |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone Rubber |
| leider: | ingeblikt koper |
De witte Draad van het Kleuren Elektrische Kooktoestel, Vastgelopen het Koperdraad van UL3075 10 AWG
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | fiberglas |
22 AWG liep Koperdraad, de Rode Draad UL3136 150°C FT-2 van het Hoogspanningslood vast
| naam: | Silicone Rubberdraad |
|---|---|
| model: | AMW3136 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
AWG-26 Hoogspanningssilicone Geïsoleerde Draad met Vastgelopen Leider AWM3136
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Dirigent Type: | Gestrande |

