Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
Vlam - vertragers Rode XLPE Flexibele Geïsoleerde Draad met Ingeblikt Koper 28 AWG
| Isolatiemateriaal: | XLPE |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Nominale spanning: | 600-750V |
Zwarte 24 Flexibele Geïsoleerde de Draadkabel Ingeblikte Koperen geleider AWM 3289 van AWG XLPE
| Leider: | Ingeblikt Koper |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
UL3122 glasvezel Gevlecht Bewijs Geïsoleerd Draad het Verwarmen Lood 300V
| Isolatie: | Fiberglas en Silcicone-Rubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Leider Type: | Vastgelopen |
Super Flexibele Silicone Geïsoleerde Draad en Kabel Blauwe Kleur UL3135 600V 200C
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| naam: | de draad van het siliconekoper |
Rode Silicone Flex Kabel/Silicone Met een laag bedekte Elektrodraad 300V 150C UL3132
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150c |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Het Looddraad Op hoge temperatuur van de koffiemachine, Glasvezel Gevlechte Elektrodraad
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Van de siliconerubber en glasvezel vlechten |
Ingeblikte Koperen geleiderxlpe Haak op Draad voor Huistoestel 22 Maat AWM3321
| model: | AWM3321 |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| leider: | ingeblikt koper |
De stevige 26 Haak van AWG XLPE op Draad met Ingeblikte Koperul3271 Zure Weerstand
| model: | AWM3271 |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Leiderbouw: | 7/0.1 7/0.127 7/0.16 11/0.16 17/0.16 21/0.18 26/0.254 Geen /mm |
De witte XLPE Haak van AWM3271 26AWG op Draad met ingeblikt koper
| naam: | De elektrodraad van XLPE |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| leider: | ingeblikt koper |
De zwarte XLPE Haak van AWM3271 24AWG op Draad met ingeblikte de fabriekslevering van koperchina
| naam: | De elektrodraad van XLPE |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Diameter van: | 1.86-9.90 mm |

