Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 271 producten.
van de de Draade239689 UL1333 26AWG FEP Isolatie van 300V 150C de Flexibele Geïsoleerde Lange Levensduur
| Productnaam: | UL1333 26AWG FEP isolatiedraad gecoate draad |
|---|---|
| Kleur: | Alle Kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
300V FEP geïsoleerde draadrobot / verwarming / UAV FEP-kabelisolatie
| Standaardspanning: | 300V |
|---|---|
| Verlenging: | ≥200% |
| Leider: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Vernikkeld Flexibel Geïsoleerd de Draad26awg Koper van UL1333 FEP
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Flexibel Geïsoleerd de Draad300v 125C VDE Gevlecht Koper van UL3166 125C XLPE
| Voltage: | 300V |
|---|---|
| Temperatuur: | 125C |
| Norm: | UL758 |
Van het de Draad305m/Broodje van PFA UL1726 de Flexibele Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur
| Productnaam: | UL1726 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
De met een laag bedekte Flexibele Geïsoleerde Draad E239689 Ul1570 22awg van de Koper Enige Bundel
| Productnaam: | Enige de bundeldraad van het Ul157022awg elektrische draad met een laag bedekte koper |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
UL3122 flexibele Geïsoleerde Draad16awg Koperen geleider Fiberglass Braiding Cable
| Isolatiemateriaal: | Silicone |
|---|---|
| Productnaam: | Silicone elektrodraad |
| Isolatie: | siliconerubber |
UL 3122 300V 200C geïsoleerd rubber de kabels zwart rood wit van het Draad Thermoplastisch Silicone
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
De hoge Geïsoleerde draad UL1726 van Tempereture 250C 300V PFA
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
Silicone Rubber Flexibele Geïsoleerde Draad Glasvezel Gevlechte UL3071
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |

