Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 272 producten.
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad 150C van UL3219 0.78mm Draad van het het Nikkelkoper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
13 Awg 2,5 mm Silicone rubber geïsoleerde draad 100m lengte Voor 300v/600v toepassingen
| Stranding: | 7x0,2 mm |
|---|---|
| Olieweerstand: | - Goed. |
| grootte: | 2.5 mm |
UL3136 siliconerubber geïsoleerd draad Ingeblikt Koper voor Verlichting met zwarte kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
siliconerubber geïsoleerde draad 12-30AWG voor elektrisch apparaat met blace rode kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
Geïsoleerde de Draadul3132 Ingeblikte Koperen geleider Cable van 30AWG 150C VDE Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
26AWG glasvezelft2 Vastgelopen Vlam Flexibele Elektrodraad UL3122
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Duurzaam 13 Awg Silicone rubber geïsoleerde draad 100m lengte
| Olieweerstand: | - Goed. |
|---|---|
| Grootte: | 2.5 mm |
| Conductor: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
2.5 mm Silicone rubber geïsoleerde draad voor hoogspanningstoepassingen
| Kleuren: | Rood |
|---|---|
| Draadtype: | Geïsoleerd |
| Ozonweerstand: | - Goed. |
2.5 mm Silicone rubber geïsoleerde draad voor hoogspanningstoepassingen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Draadtype: | Geïsoleerd |
| Ozonresistentie: | - Goed. |
Duurzaam 13 Awg Silicone rubber geïsoleerde draad 100m lengte Goede oliebestendigheid
| Olieweerstand: | - Goed. |
|---|---|
| grootte: | 2.5 mm |
| Conductor: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |

