Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 272 producten.
De Draadul1332 Vernikkelde Koperen geleider van de E23968926awg FEP Isolatie
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
7.3N/mm2 Vlamvertragend FEP-geïsoleerd draad met een breed temperatuurbereik
| Color: | White |
|---|---|
| Tensile Strength: | 7.3N/mm2 |
| Product Name: | FEP Insulated Wire |
UL VW-1 Koperen geleider FEP Geïsoleerde draad Temperatuurspanne van -60°C tot 200°C
| Insulation Thickness: | 0.25mm |
|---|---|
| Conductor: | Copper |
| Temperature Range: | -60℃~200℃ |
De vernikkelde FEP-Koperen geleider van de Isolatiedraad E239689 UL1332 26AWG
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
De de Draad van de E239689ul1332 26AWG FEP Isolatie bedekte Vernikkelde Koperen geleider met een laag
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
De bereik Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur 450C van de Draad22awg Draad
| Punt: | Mica geïsoleerde draad |
|---|---|
| Isolatie: | Mica + glas |
| Leider: | vernikkeld koper |
Hoge verlenging FEP geïsoleerde elektrische draad 300V UL VW-1 ontvlambaarheid
| Brandbaarheid: | UL VW-1 |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Standaardspanning: | 300V |
De Glasvezelsilicone Geïsoleerde Draad 300V van UL3223 150C voor Elektrisch apparaat
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Flexibele VDE 150mm Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad 300V
| Isolatie: | Glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | Siliconerubber |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Draad van het de Draad300v Vernikkelde Koper van UL3223 150C de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |

