Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 271 producten.
VDE-Silicone Flexibele Geïsoleerde Draad 26AWG 0.48mm de Rubberkabel van het Glasvezelvlechten
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Vlamvertragend geïsoleerd siliciumdraad Olieweerstand 300V
| Standaardspanning: | 300V/600V |
|---|---|
| Grootte: | 2.5 mm |
| Draadtype: | Geïsoleerd |
De Draadft2 van 22AWG 300V UL3122 Flexibele Silicone Geïsoleerde Vlam
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
De Draadft2 van UL3122 300V 26AWG Vastgelopen Silicone Geïsoleerde vlamtest
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Multi - Kleuren Flexibele Geïsoleerde Draad E239689 UL 1592 FEP-Isolatie Lange Levensduur
| Productnaam: | UL 1592 FEP-draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | Alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
UL 3122 300V 24AWG 7/0.16mm de Geïsoleerde draad van Slicone van de Draadkabel Thermoplastische
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | INGEBLIKT KOPER |
Van de de Draadkabel van UL3122 20AWG Geïsoleerde de draad gele rode groen van Slicone Thermoplastische
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | INGEBLIKT KOPER |
Flexibele Elektro de Draadul1333 26AWG FEP Geïsoleerde Draad van 300V 150C
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
7.3N/Mm2 Treksterkte FEP Geïsoleerde draad 0,25 mm Isolatiedikte
| Isolatiedikte: | 0.25mm |
|---|---|
| Impedantie: | ≤ 20Ω/km |
| Brandbaarheid: | UL VW-1 |
Temperatuurbestendig 7,3 N/mm2 FEP Geïsoleerde draad Wit Kleur 0,25 mm Isolatie
| Temperature Range: | -60℃~200℃ |
|---|---|
| Tensile Strength: | 7.3N/mm2 |
| Resistance: | ≤2.5Ω/km |

