Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 271 producten.
Van het de Draad300v 200C Silicone van 10KV UL3122 de Flexibele Elektro Rubberdraad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Vastgelopen PFA Geïsoleerde de Draadul1726 Flexibele Haak van 200c 300v op Draad
| Productnaam: | UL1726 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
van het de Draadul3140 Ingeblikte Koper van 300V 20AWG 150C de Silicone Geïsoleerde Elektrodraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Hoogwaardige FEP-geïsoleerde koperdraadgeleider met een nominale spanning van 300 V
| Temperatuurbereik: | -60℃~200℃ |
|---|---|
| Buitendeursdiameter: | 2.5 mm |
| Weerstand: | ≤ 2,5Ω/km |
Efficiënte 300V Silicone rubber geïsoleerde draad voor elektrische toepassingen
| vlamvertrager: | - Jawel. |
|---|---|
| Draadtype: | Geïsoleerd |
| Olieweerstand: | - Goed. |
Efficiënte 300V Silicone rubber geïsoleerde draad voor elektrische toepassingen
| Vlamvertrager: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Draadtype: | Geïsoleerd |
| Olieweerstand: | - Goed. |
Efficiënte 300V Silicone rubber geïsoleerde draad voor elektrische toepassingen
| Vlamvertrager: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Draadtype: | Geïsoleerd |
| Olieweerstand: | - Goed. |
Van het de Draad150c UL3130 Silicone van het glasvezel de Vernikkelde Koper Geïsoleerde Draad Rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Gele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 22awg 150deg voor LEIDENE Verlichtingstoepassing
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Geïsoleerde Draad van het koplamp300v UL3223 Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

