Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 200c high temperature wire ] bij elkaar passen 270 producten.
Vlam - vertrager 12 AWG-van de de Vlechtdraad van het Silicone de Rubberglas Aangepaste Kleur UL3074
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | fiberglas |
Van het het Buizenstelselsilicone van de voedselrang de Flexibele Rubberkoker Op hoge temperatuur voor Koffiemachine
| Temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| Voltage: | 300-6000V |
| Verpakking Details: | 100m per broodje |
het Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper UL3135 van 600V 200C voor huistoestel
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200°C |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
draad de op hoge temperatuur 200C 600V van AWG UL1330 van 20/22/24 Geïsoleerde
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
Van de de draad de geïsoleerde draad van het toestellenlood kabel op hoge temperatuur UL1330 10-28AWG
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150c |
| Isolatie: | fep |
van de het Silicone Rubber Geïsoleerde Draad van 200C 30KV de Zachte Aangepaste Kleur UL3239
| Nominale spanning: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Geïsoleerde de glasvezel liep Ingeblikte Koperdraad 1.682.66mm Diameter AWM3122 vast
| Isolatie: | Fiberglas en Silcicone-Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Dirigent Type: | Gestrande |
Hoog - het kwaliteitsul 3122 300V 200C silicone isoleerde de gevlechte draad zwarte witte blauwe geel van het Draadfiberglas
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
Hoge temperatuur FEP geïsoleerde draad harnas 200 graden 30 AWG
| Nominale spanning: | 600 V |
|---|---|
| Nominale temperatuur: | 200C |
| Leveringstermijn: | 7-15 dagen |
UL3075 10AWG Silicone glasvezel gevlochten draad met 600V nominale spanning en 200C nominale temperatuur voor industriële verwarmers
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Draaddiameter: | 10AWG |
| Isolatie materiaal: | Rubber |

