Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Battery Cable
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 200c high temperature wire ] bij elkaar passen 270 producten.
Koper24awg PFA Flexibele Geïsoleerde Kabel E239689 150V 200C UL1860 voor Huis
| Productnaam: | UL1860 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
UL1180 PTFE bedekte de draad300v 200C elektro flexibele draad met een laag van het nikkelstrook geplateerde koper
| Productnaam: | UL1180 20awg in Elektrohoogte - kabel van de kwaliteitsptfe de draad |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
UL1199 PTFE bedekte de draad600v 200C elektro flexibele draad met een laag van het nikkelstrook geplateerde koper
| Productnaam: | UL1199 20awg in Elektrohoogte - kabel van de kwaliteitsptfe de draad |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
liep de het Koper Elektrodraad 10awg van 300v 200c UL3071 Ingeblikte Koperdraad vast
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Vastgelopen PFA Geïsoleerde de Draadul1726 Flexibele Haak van 200c 300v op Draad
| Productnaam: | UL1726 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Koper UL3135 22Awg om Silicone Geïsoleerde Draad 200c
| Model: | UL3135 |
|---|---|
| LEIDER: | Tinnerkoper |
| nominale spanning: | 600V |
siliconerubber geïsoleerde draad 12-30AWG voor elektrisch apparaat met blace rode kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
22 AWG-Draad UL 3122 van het Silicone de Glasvezel Geïsoleerde Koper Bestand Op hoge temperatuur
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Het siliconeglas vlechtte Elektro de Hittebestendigheidsdraad van de Draadul3122 Elektrodraad 200c
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
0.08mm Super Soft Silicone Wire 600V 200C UL3512 Tinned Copper Hybrid Battery Cable
| Geleidingsmateriaal: | Koperdraad |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
| Nominale spanning: | 600V |

