Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 200c high temperature wire ] bij elkaar passen 270 producten.
de Draad geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur van 200C 8awg UL1199 PTFE
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | ptfe |
Geïsoleerde Draad de op hoge temperatuur van 26awg 200C UL1709 PFA voor Motorfiets
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
Geïsoleerde de Draad belangrijke draad op hoge temperatuur van 32awg 200C UL1710 PFA
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
UL3512 de flexibele Draad van de Koperaansluiting, 0.5-4.0 Sq Elektro het Looddraad van Mm
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
De de Draad van de E239689ul1332 26AWG FEP Isolatie bedekte Vernikkelde Koperen geleider met een laag
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Geïsoleerde Draad de op hoge temperatuur van 18awg 200C UL1592 voor automobiel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
Alle Kleuren isoleerden Vastgelopen Koperdraad, PTFE Geïsoleerde Kabel UL1180 20awg
| Productnaam: | UL1180 20awg in Elektrohoogte - de kabel van de kwaliteitsptfe draad |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
De Elektro Flexibele Haak van UL1199 20awg op Nominale spanning van de Draadptfe de kabel 600V
| Productnaam: | UL1199 20awg in Elektrohoogte - de kabel van de kwaliteitsptfe draad |
|---|---|
| Color: | All colors |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
20 AWG-de Geïsoleerde Draad 200C van de Hoogtetemperatuur FEP voor Huistoestel
| Productnaam: | De Isolatiedraad van pvc van de koperkern |
|---|---|
| Kleur: | De Eis van de klant |
| Leider: | Vastgelopen Koper |
26awg de Glasvezel Geïsoleerde draad op hoge temperatuur van het Draadul3122 vernikkelde koper voor sensor
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | Glasvezel |

