Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
Elektrokabel 133/0.28 Isolatiedraden 600v van 8AWG 125C XLPE
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Het elektrische Broodje van de Isolatiedraden 600v 305M/van het Motorfietsensilicone XLPE
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Geelgroen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
De geïsoleerde Haak van 26AWG XLPE op Draad VDE voor Elektrisch gereedschap
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
CCC 16AWG 600V VDE Silicone Geïsoleerde Draad UL3212 voor Elektrisch Product
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw/Wit/Rood/Bruin/Geel/Groen/Geelgroen/Zwarte |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
305M/Roll elektroxlpe-Draad 24AWG 600V 125C voor Huishoudapparaat
| Type geleider: | Stranded |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
AWM1331 interne Witte Ingeblikte die het Koperdraad van Isolatiedraden voor Huiskeuken wordt gebruikt
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| Od: | 1.30-15.54 mm |
Het interne Geïsoleerde Witte Ingeblikte Koper AWM1007 van de Weerstandsdraad voor Huiskeuken
| Punt: | Pvc Geïsoleerde Koperdraad |
|---|---|
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 0.24-1.50 mm |
20AWG AWM1431 Xlpvc Insualtion Wires Transparent Internal 5.05mm
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Haak op Draad voor Industriële Machine
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
Draad van het het Koper de Beklede Staal van AWM3122 26AWG UL3122 voor Industrieel
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |

