Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
Het koper liep de Geïsoleerde Elektrische Draad van pvc voor Verlichting UL1015 30AWG vast
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Meerdere kleuren PVC geïsoleerde koperdraad Pure koperdrager UL gecertificeerd UL1015
| Nominale spanning: | 600 V |
|---|---|
| Nominale temperatuur: | 105C |
| Isolatie: | PVC |
Multi de Draad Zuivere Koperen geleider UL Gediplomeerde UL1015 van het Kleurenpvc Geïsoleerde Koper
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105C |
| Isolatie: | PVC |
22 AWG-Draad UL 3122 van het Silicone de Glasvezel Geïsoleerde Koper Bestand Op hoge temperatuur
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
UL3135 silicone RubberHittebestendigheid Geïsoleerd het Verwarmen Draad Ingeblikt Koper 22 AWG
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
2.5mm blikte het Flexibele Elektrische Koper Geïsoleerde in het Rubber van het Draadsilicone
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
UL3135 silicone Rubber Geïsoleerd het Verwarmen Draad Ingeblikt Koper Op hoge temperatuur
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | koper |
| Toepassing: | Divers |
Het Silicone Rubberdraad UL758 Dia 1.45mm van de glasvezelisolatie
| Materiaal: | Siliconerubber |
|---|---|
| Isolatie: | Fiberglas |
| Leider: | ingeblikt-kuiper |
Het vuurvaste Elektrische het Verwarmen Geïsoleerde UL5335 UL Certificaat van de Elementendraad 450C Mica
| Isolatie: | Mica |
|---|---|
| leider: | vernikkeld koper of zuiver nikkel |
| Maat: | 22-4AWG |
600-750V XLPE Geïsoleerde stroomkabel, 26 AWG Hookup draad Ul758 Standard
| Conductor: | Gemaakte koper |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600-750V |
| Nominale temperatuur: | 150°C |

