Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
Geïsoleerde de Koperen geleiderxlpe Kabel van UL3289 18AWG 600V
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Isolatie: | XLPE |
Het Siliconedraad op hoge temperatuur van 300V 305m 18AWG XLPE voor Robot
| Naam: | Siliconedraad |
|---|---|
| Model: | AWM3122 |
| Isolatie: | XLPE |
UL3122 300V 200C 16-24AWG Glasvezel Silicone Rubber Isolatie Elektrische Draden FT2 Voor Hoogtemperatuur Sensor
| Toepassing: | Huishoudelijk apparaat / Verwarming / Verlichting / UAV |
|---|---|
| Standaard: | UL758 |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Van de de fabriekslevering van UL3289 16AWG China de groene lichtenxlpe Haak op Draad
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| leider: | ingeblikt koper |
Zachte Rode Koplampxlpe Haak op Draad 100/305 Meters per Broodje AWM3321
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Diameter van: | 1.86-10.66 mm |
16AWG bruine koplampxlpe Haak op Draad AWM3321 de bedrijflevering
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 17/0.16 21/0.18 16/0.254 41/0.254 105/0.254 |
2.5mm2 UL3135 20AWG Flexible Electical Wire Tinned Copper
| Toepassingen: | industriële macht, huistoestel |
|---|---|
| Kleuren: | ALLE KLEUREN |
| Norm: | UL 758 |
0.75mm UL3512 Silicone Geïsoleerde Kabel met ROHS-BEREIKrapport
| voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 200C |
| Norm: | UL758 |
OD 3MM Geïsoleerde PTFE Met een laag bedekte Zilveren Geplateerde Koperdraad 12AWG
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200C |
| levertijd: | 7-15 dagen |
De hoge van het de Draadsilicone van de Bundel Elektroaansluiting Rubberkabel 600V 150°C AWM3132
| naam: | Silicone Elektrodraad |
|---|---|
| model: | AWM3132 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |

