Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
De ingeblikte Elektrodraad van het Kopersilicone, UL maakte een lijst AWG-26 Silicone van Flexibele Kabel
| naam: | AWM3135 silicone Flexibele Kabel |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone Rubber |
| leider: | ingeblikt koper |
Het Siliconedraad van AWG van AWM3136 24, de Kabel van het Hoogspanningssilicone 2.7-3.11 Mm-Diameter
| naam: | 24 AWG-Siliconedraad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Dirigent Type: | Gestrande |
gele industriële machinexlpe Haak op de levering van de Draadawm3321 22AWG Fabriek
| model: | AWM3321 |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 17/0.16 21/0.18 16/0.254 41/0.254 105/0.254 |
610M/Roll 5.05mm XLPVC-het Koperdraad UL758 van het Nikkelplateren
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
UL591 150C Met een laag bedekte FEP isoleerde Haak Op hoge temperatuur op Draad 28 AWG
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150 Graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Multi Rubber de Kabel Flexibele Draad Op hoge temperatuur 16 AWG van het Kernsilicone
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
| levertijd: | 7-15 dagen |
De Flexibele Silicone Met een laag bedekte Draad van VDE voor Verlichting 180C
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 180C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
14 van de de Draadul3135 Motor van AWG Flexibele Silicone Met een laag bedekte de Hittebestendigheidskabel
| Materiaal: | SILICONErubber MET INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
300V generator Interne Bedrading voor Hittebestendige Elektrische machine 26 AWG
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150 Graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
UL3530 Silicone Wire 600V 200C Flexible High Temperature Wire for Oven and Heating
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconen |
| Nominale spanning: | 600V |

