Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
van de het Koperdraad van 200C 18AWG PTFE Ingeblikte Bestand Op hoge temperatuur
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200c |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
FT2 aangepaste kleuren siliconenrubber draad UL4594 16 AWG 600V/200C voor robotlicht
| productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
De flexibele Silicone Met een laag bedekte Hittebestendige Kabel van de Draadul3135 Motor
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200c |
| levertijd: | 7-15 dagen |
3 * 24 AWG siliconendraad 300V / 150C zwarte robot UL4297 siliconenrubberkabels
| productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
18 de AWG Ingeblikte van de de Draadhoogte van het Koper Elektrosilicone Temperatuur 600V voor Verwarmer
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
De Rubberdraad VDE h05s-k 750V 180C 0.5mm van het hoogspanningssilicone
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
van de het Silicone het Rubber Geïsoleerde Kabel van 600V 150C Ingeblikte Koper UL3134
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
van de het Koperverlichting van 150C 12awg UL3134 Ingeblikte de Draaduav OEM ODM
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Het Silicone Rubberdraad UL3134 van VDE 26/0.254 16AWG voor LEIDENE Verlichting
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
26/0.254 UL758 1000Ft de Ingeblikte Draad 16AWG van het Kopersilicone
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

