Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
Silicone van UL1710 PFA isoleerde Draad Op hoge temperatuur voor Huis Decoratieve 200 Graad
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
UL11628 PFA-draden Blauw 600V 200C AWM11628 VW-1 Huishoudapparatuur PFA-gecoate draad
| productnaam: | PFA-draden |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | FEP-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
Ultra Flexibele Silicone Geïsoleerde het Bewijskabel van de Draadhitte voor Huistoestel UL3135
| naam: | Flexibele Silicone Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| standaard: | UL758 |
8 de Draad van de kleurenkoperen geleider, kruist Verbonden Polyethyleendraad 18AWG Awm3289
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
| Diameter van: | 1.86-11.66 mm |
Het Koperkabel van de brandisolatie XLPE, 28 de Haak van AWG Ul op de Weerstand van de Draadscheur
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
Lichtgewichtawg-18 Streng, de Flexibele Haak van XLPE op Draad Alkaliweerstand
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Isolatie: | XLPE |
De gele de koplampxlpe Haak van de bedrijflevering op Draad UL3289 20AWG
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3289 |
| Isolatie: | XLPE |
18AWG blauwe koplampxlpe Haak op Draad UL3289
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
De de Fabriekslevering witte XLPE van AWM3321 28AWG isoleerde milieuvriendelijke draad
| Isolatie: | XLPE |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Diameter van: | 1.86-10.66 mm |
UL3321 yellow&green lichtenxlpe Haak op de fabriekslevering van Draadchina
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |

