Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
Glasvezel Gevlechte Silicone Geïsoleerde Draadul3122 0.3-1.25sqmm Ingeblikte Koperen geleider
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| formaat: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
Haak van Mysun de Groene & Gele Lichten XLPE op de Levering van de Draadul3289 14AWG China Fabriek
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
de 150C geschatte ingeblikte koperen geleider van de temperatuurxlpe geïsoleerde kabel UL3321
| Isolatie: | XLPE |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30-2AWG |
16-32AWG flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1860
| Nominale spanning: | 150V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
600V Draad van het hoogspannings de Dunne lood, FEP Geïsoleerde Draad UL1901 200℃
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
15KV hoogspanning 16 AWG-Draad, UL3239 Geïsoleerde Kabel Zure Weerstand
| nominale spanning: | 15KV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
UL758 Standaard Silicone draad met 200°C-temperatuurweerstand en blik kopergeleider voor huishoudelijke apparaten
| Materiaal geleider: | Vertind koperdraad |
|---|---|
| Diameter: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 14 AWG, 24 AWG, 8 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26 AWG |
| Isolatie materiaal: | Siliconen |
het certificaat Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur UL1332 van 18awg UL
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | fep |
mica Geïsoleerde Draad de Op hoge temperatuur van 16awg 450C/Vernikkelde Koperdraad UL5128
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | Glas |
de Draad geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur van 200C 8awg UL1199 PTFE
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | ptfe |

