Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
200C het Elektro Ingeblikte Koper op hoge temperatuur 22AWG 3mm van PTFE Draad
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
Vuurvaste 250C-Siliconerubber Geïsoleerde Draad 18 de Schuringsbewijs van AWG UL3251
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| LEIDER: | Vernikkelde koperdraad |
7 van de de Controlekabel van de kernen200c FEP de Geïsoleerde Draad Hoogspanning UL4389
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
UL3512 de flexibele Draad van de Koperaansluiting, 0.5-4.0 Sq Elektro het Looddraad van Mm
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
CCC 7.60mm 16 Bruine de Koperen geleiderxlpe Geïsoleerde Elektrische Draad van AWG 600V
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
Ingeblikte Koper20awg FEP Elektrodraad 105C UL10064
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
180C flexibele Siliconedraad 0.75mm VDE 0282-3 voor Robot
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
De PFA Geïsoleerde Kabel op hoge temperatuur 1AWG van het Draad Vernikkelde Koper voor Motor
| Productnaam: | PFA-Draad |
|---|---|
| Nominale spanning: | 450/750V |
| Leider: | Nikkelkoper |
Elektronische FEP Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1592 voor Verlichting
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
Met een laag bedekt de Hoogspannings Elektrodraad Ingeblikt Koper van UL1333 FEP voor Verwarmer
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |

