Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
Aangepaste kleur FEP geïsoleerde draad CCC CQC111 20AWG 300V 200C ingeblikte koperen geleider
| productnaam: | FEP-draden |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | FEP-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
Aangepaste kleur UL20723 PFA geïsoleerde draad 600V 200C AWM20723 VW-1 koperdraad
| productnaam: | PFA-draden |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | PFA-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
8 de Geïsoleerde Draad van het kleurenawm5107 UL758 Nikkel PlatingMica
| punt: | Mica geïsoleerde draad |
|---|---|
| Isolatie: | Mica + glas |
| LEIDER: | vernikkeld koper |
De inpakkende Geïsoleerde In de schede gestoken Kabel van het Draad Elektronische Materiaal pvc, Geïsoleerde Machtskabel Awm1015 Interne Bedrading
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
Isoleerde de goedkeuring Geïsoleerde Draadkoplamp Industrieel Bewijs AWM3135
| Type: | Isolatie |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Isoleerde de goedkeuring Geïsoleerde Draadkoplamp Industrieel Bewijs AWM3135
| Type: | Isolatie |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
De inpakkende Geïsoleerde In de schede gestoken Kabel van het Draad Elektronische Materiaal pvc, Geïsoleerde Machtskabel Awm1015 Interne Bedrading
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
16awg 450C Mica Insulated Wire Op hoge temperatuur/Vernikkelde Koperdraad UL5128
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | glas |
Het ingeblikte Koperccc UL3133 305m/Roll Silicone Geïsoleerde toestel van het Draadhuis
| Naam: | 22 de Geïsoleerde Draad van AWG Silicone |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Het ingeblikte Koperccc UL3133 305m/Roll Silicone Geïsoleerde toestel van het Draadhuis
| Naam: | 22 de Geïsoleerde Draad van AWG Silicone |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

