Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
1.50mm 305M/van de de Isolatiedraad UL758 van Broodjespvc het Ingeblikte Koper RV1015
| Isolatie: | Pvc |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.9010.66mm |
De zuivere Geïsoleerde de Draadglasvezel van de Nikkelleider Mica vlechtte 18 AWG UL5107
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | glas |
Silicone de Rubberft-2 Elektro Flexibele Geïsoleerde Draad van de Vlamtest 0.5-4.0MM2
| Kleur: | alle kleuren zijn beschikbaar |
|---|---|
| Temperatuur: | -60-200C |
| Voltage: | 600V |
Het Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koper 600V/200C van Heetperoof FEP voor New Energy/Verwarmer/Verlichting
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Materiaal: | koper |
| Isolatie: | fep Isolatiekabel |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
| Nominale spanning: | 300 V |
De Geïsoleerde Draad 600V 18awg UL3134 150C van het elektrisch apparaatsilicone Rubber
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
18AWG het huistoestel isoleerde van de Machtsdraad de Geïsoleerde 0.5mmsq Oranje Kleur van het Elektrische voertuigdraden XLPE
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Geïsoleerde XLPE Haak van het huistoestel op de Koperen geleider van het Draad305m/Broodje
| materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
van het de Graad de UL1332 Ingeblikte Koper van 300v 200c Geïsoleerde Draad FEP
| band: | Mysun |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen/Vast lichaam |
| Toepassing: | Het verwarmen, elektrisch apparaat, huistoestel |
18AWG het huistoestel isoleerde van de Machtsdraad de Geïsoleerde 0.5mmsq Oranje Kleur van het Elektrische voertuigdraden XLPE
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

