Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
Warmteweerstand XLPE Isolatie draad 300V 22AWG Generator XLPE Hook Up Draad
| Type geleider: | Stranded |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL3137 Standard 26-het Siliconedraad van AWG/Hittebestendige Toestellendraad 600V
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| grootte: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
Flexibele Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur voor Koplampul3251 250C Geschatte Temperaturen
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Vernikkeld koper |
| Grootte: | 30-10AWG |
UL5128 Mica Glass Braid Insulated Wire-de Kabels 24AWG van de Brandweerstand
| Productnamee: | UL5107 micadraad |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte temperatuur: | 450°c |
De industriële van het de Draadul3135 Silicone van de Bewijskoplamp Flexibele Geïsoleerde Rubberdraad
| Type: | Isolatie |
|---|---|
| Leider Type: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Vernikkeld Flexibel Geïsoleerd de Draad26awg Koper van UL1333 FEP
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Flexibele Elektro de Draadul1333 26AWG FEP Geïsoleerde Draad van 300V 150C
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Ingeblikte de Groottebrand van de Koperen geleider Flexibele Geïsoleerde Draad 26-10AWG - vertrager
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 26-10AWG |
De ingeblikte Geïsoleerde Draad van het Kopersilicone Rubber/Elektrische het Verwarmen Roldraad UL3219
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Geïsoleerde Draad van het koplamp300v UL3223 Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

