Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
De draden12awg 600V draden van het kabel elektrische automobiel ingeblikte koper
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Dikte op hoge temperatuur 1.15mm van de draad10awg 19/0.61 isolatie in blauwe kleurendraden
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
16AWG 3068 het silicone rubberisolatie die van de glasvezelvlecht bestand elektrodraad verwarmen op hoge temperatuur
| Leider Material: | koper of ingeblikt koper |
|---|---|
| Toepassing: | Het verwarmen, motor, elektrisch gereedschap, mechanisch en elektrische machine enz. |
| Type: | de geïsoleerde draad van het nikkelkoper |
van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad van 450V VDE Kabels van de de Bundelsdraad Elektro
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
CCC Draad van het Certificaat de Glasvezel Geïsoleerde Koper voor Oven 300/500V 180C
| Nominale spanning: | 300/500V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | Van de siliconerubber en glasvezel vlechten |
Vlam - de Geïsoleerde Kabel van het vertragerssilicone Rubber, Straalkacheldraad UL3222
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
7 van de de Controlekabel van de kernen200c FEP de Geïsoleerde Draad Hoogspanning UL4389
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
Om 12 AWG Vastgelopen Koperdraad, Groene Flexibele Elektrodraad AWM 3135
| Type: | Isolatie |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Kabel 4 van het silicone Rubberglasvezel Geïsoleerde Koper 6 CCC van 8AWG 300V
| Leidermateriaal: | koper of ingeblikt koper |
|---|---|
| Toepassing: | Het verwarmen, motor, transformatorwinding etc., elektrisch gereedschap, mechanisch en elektrische m |
| Isolatiemateriaal: | De draad van het glasvezelsilicone |
De Glasvezel Gevlechte Draad Hittebestendige VDE Gediplomeerd h05sj-k van de siliconeisolatie
| Nominale spanning: | 300/500V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | Van de siliconerubber en glasvezel vlechten |

