Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
van de het Silicone Rubber Geïsoleerde Draad van 200C 30KV de Zachte Aangepaste Kleur UL3239
| Nominale spanning: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Vuurvaste 250C-Siliconerubber Geïsoleerde Draad 18 de Schuringsbewijs van AWG UL3251
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| LEIDER: | Vernikkelde koperdraad |
Groene 1.5mm Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor Elektrische Motor UL3512
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
Maak 1,5 de Vlammm Weerstand VDE (N) 2GFAF van de Silicone vuurvast van de Rubber Geïsoleerde Draad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
De flexibele Isolatie van de Olie Bestand Draad, Thermische Geïsoleerde Draad 1.0mm 180C 750V vdeh05ss-k
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
Silicone van 600V 150C isoleerde Ingeblikte koperdraad UL3138 voor huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
200C de ingeblikte Glasvezel isoleerde het Broodje UL3241 van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
300V van het Silicone Rubber 20 AWG 7/031 van de voltageweerstand Ingeblikte het Koperdraden
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Het ingeblikte Koper26awg Silicone Rubberod 1.38mm kan worden aangepast
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Ingeblikte Draad 2mm van het Temperatuurtoestel Silicone Rubber600v Draden en Kabels
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

