Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
De ingeblikte Geïsoleerde Draad van het Kopersilicone Rubber/Elektrische het Verwarmen Roldraad UL3219
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Rode UL3223-Siliconerubber Met een laag bedekte Draad, Flexibele de Draadweerbestendigheid van het Rijstkooktoestel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
AWG3122 van het de Draden de Interne Gebruik van het glasvezelkoper Elektrische Draden Op hoge temperatuur
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
Elektrische de Draden300v 18AWG XLPE Kabel Op hoge temperatuur van UL3122 Mysun voor Robot
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
14 AWG-draadsilicone en de rode of zwarte kleur van de 1,87 diameterleider
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Van het de Glasvezelsilicone van Conne van het huistoestel Rubber de KabelHittebestendigheid 16 AWG
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
de Kabel van de het Siliconebatterij van 600V 200C, Hoge Hittebestendige Gediplomeerde Draad UL CUL CSA
| spanning: | 600V AC |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
AWG-16 silicone rubber Flexibele Geïsoleerde Draad met koplamp gele kleur AWM3135
| Naam: | AWG geïsoleerde Draad 16 |
|---|---|
| Leider Type: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
CCC 7.60mm 16 Bruine de Koperen geleiderxlpe Geïsoleerde Elektrische Draad van AWG 600V
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
De draden12awg 600V draden van het kabel elektrische automobiel ingeblikte koper
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

