Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
De hoge Toepassing van de de Gevlechte Draadawm 3123 Magnetron van de Weerstandsglasvezel
| Punt: | Glasvezel Gevlechte Draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| leider: | Tinnerkoper |
Van de het Koperdraad 600V van UL758 de 30AWG Vastgelopen Isolatie Op hoge temperatuur
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Inrernal Bedrading |
Flexibele de Gevlechte Draad Lage Excentriciteit van het Siliconeisolatie Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| formaat: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
UL20262 FEP Multi Core Wire 300V 200C High Temperature with Tinned Copper Conductor for UAV Robot and 3D Printer Wiring
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameteropties: | 2X22, 2X18, 2X20, 3X18, 3X20, 3X22, 4X18, 4X20, 4X22, 5X18, 5X20, 5X22, 6X18, 6X20, 6X22, 7X18, 7X20 |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
Vernikkelde Leider 26AWG Mica Insulated Wire UL5107 voor Verwarmers
| Productnamee: | UL5107 micadraad |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | nikkel--geplateerd koper |
600V glasvezel Geïsoleerde Koperdraad UL3071 125c Xlpe Op hoge temperatuur
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Alle Kleuren isoleerden Vastgelopen Koperdraad, PTFE Geïsoleerde Kabel UL1180 20awg
| Productnaam: | UL1180 20awg in Elektrohoogte - de kabel van de kwaliteitsptfe draad |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Gevlechte Glasvezel Geïsoleerde Gediplomeerde Koperdraad UL3122 20awg 18awg 16awg UL
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| formaat: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
UL3130 300V Nominale Spanning 150C Temperatuur Nominale Gelast Kopergeleider Silicone Rubber Glasvezel Geflechte Draad
| Geleidermateriaal: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | AWG 18 |
| Isolatiemateriaal: | rubber |
Schimmelbewijs 12 AWG-Kabel Op hoge temperatuur UL3253 van de Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| LEIDER: | Vernikkelde koperdraad |

