Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
Ingeblikte Draad 2mm van het Temperatuurtoestel Silicone Rubber600v Draden en Kabels
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL 3512 Silicone Rubberdraden 1mm 40/0.18mm Ingeblikte Koperdraden
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Silicone Rubberisolatie 0.5mm 20/0.18 Draden en de Kabels van U L3512 600V
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
10AWG Siliconen Rubber Draad 1050/0.08 Vertind Koper UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
UL3075 600V Nominale Spanning 200C Nominale Temperatuur 10AWG Diameter Hoge flexibele Silicone Rubber Glasvezel Geflechte Draad
| Geleidermateriaal: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 10AWG |
| Isolatiemateriaal: | rubber |
Super Flexibele Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor het Bewijs van de Verwarmerul 3138 Schuring
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
Siliconerubber Geïsoleerde die Draad in Huistoestel/Verlichtings de Elektrische Draden van Heater Tinned Copper High Temperature wordt gebruikt
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 200°C |
| Norm: | UL758 |
Rubber de Isolatiedraad 200C 300V van het glasvezelul3122 Silicone
| Producten: | de gevlechte draden van de siliconeglasvezel |
|---|---|
| Kleur: | witte blauwe zwarte rode geelgroen |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Standaardsilicone Geïsoleerde de Draad24awg Draden en Kabels van goedkeuringsu L
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL3137 draden van het silicone de rubber20awg 150c ingeblikte koper in zwarte kleur
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

