Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
200C de Elektrische XLPE Kabel op hoge temperatuur 300V van UL3122 18AWG
| Naam: | Siliconedraad |
|---|---|
| Model: | AWM3122 |
| Isolatie: | XLPE |
UL 3134 Flexibel het Siliconerubber van AWG 16 isoleerde het Toestellen blauwe witte geel van het Draadhuis
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
18 van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3134 600V 150C van AWG Flexibele van het het Huistoestel blauwe witte geel
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
van de het Silicone het Rubber Geïsoleerde Kabel van 600V 150C Ingeblikte Koper UL3134
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
12-18 Flexibele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van AWG voor Huistoestel UL 3134
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
awm Geïsoleerde elektrodraad van het 22 Maat de flexibele UL3212 Hittebestendige Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Vochtbestendige Siliconerubber Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur Flexibele UL3241
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | vernikkelde of zilveren geplateerde koperdraad |
Multi van de de Douane Elektrodraad van Kern4*18 AWG de Hoogspanningsweerstand UL4271
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |

