Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
250C Elektrokabel op hoge temperatuur, AWG-24 Streng UL3252
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 250C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
het flexibele 20-26 het Siliconerubber op hoge temperatuur van AWG UL3140 isoleerde ingeblikte koper elektrodraad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
1AWG UL3512 Silicone draad 200C 600V geblokkeerd koper hoogtemperatuurkabel
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Wire shape: | ROUND |
| AWG sizes: | 1AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10AWG |
Geïsoleerde het Koperdraad van het hittebewijs Glasvezel voor Industriële Machine UL3550
| spanning: | 10000V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Glasvezel |
Groene de Draadisolatie van het Hittebewijs, 1.5mm Flexibele Looddraad vdeh05sj-k
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
Multi Gekleurde Draad van de Siliconespreker/Elektrodraad Op hoge temperatuur 22 AWG
| naam: | elektrodraad op hoge temperatuur |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
3KV/6KV/10KV hoogspanningskabel UL 3239 22AWG Ingeblikte Koperen geleider Flexible Insulated Wire
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |

