Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ heat resistant thin insulated wire ] bij elkaar passen 448 producten.
Draad van het de Draad150c Hittebestendige Toestel van PFA de , Geïsoleerde Draadkabel E239689 UL 1858
| Productnaam: | UL1858 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Het siliconeglas vlechtte Elektro de Hittebestendigheidsdraad van de Draadul3122 Elektrodraad 200c
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
UL569 pvc isoleerde Elektrische Draad 1.50mm Ingeblikte Koperen geleider
| ModelNumber:: | UL1569 |
|---|---|
| Toepassing:: | het interne wireing voor toestel enz. |
| Leider Type:: | Vastgelopen |
600V Draad van het hoogspannings de Dunne lood, FEP Geïsoleerde Draad UL1901 200℃
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
multicore Geïsoleerde Draad van 200C UL20604/20711 FEP voor huisgreep
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
1.5mm VDE8207 de Geïsoleerde bestand FEP kabel op hoge temperatuur van de Draad duurzame olie
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| Isolatie: | FEP |
Ingeblikte het Koperdraad 300V van de olieweerstand FEP Isolatie voor Verlichting
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur 26 van PFA de Spoelverpakking van AWG UL1859
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | PFA |
2-7pins Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur van UL20262 FEP de voor elektro thermische producten
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | FEP |

