Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ heat resistant thin insulated wire ] bij elkaar passen 448 producten.
De vernikkelde Flexibele Elektrodraad Ingeblikte Koperen geleider 200C van UL1330
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1330 30AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
De Geïsoleerde Draad van AWG van AWM3135 18 Silicone ter Koplamp Hittebestendige UL Goedkeuring
| naam: | De Geïsoleerde Draad van AWG 18 Silicone |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Elektro Flexibele AWM de Kabelul 758 Norm op hoge temperatuur van de Draadisolatie
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
UL 1726 de Elektrische Motor Windende Draad van de Koperpfa Geïsoleerde Draad voor Industriële Verwarmer
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
26AWG Pvc-geïsoleerde kabel UL1015 600V 105C brandwerend kabel
| Productnaam: | pvc-draad |
|---|---|
| Conductor: | Gemaakte koper |
| Isolatie: | PVC |
De Geïsoleerde Draad van het Hittebestendigheidssilicone Rubber voor Ijskast 12 AWG 600V
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
De Geïsoleerde Draad van het Hittebestendigheidssilicone Rubber voor Ijskast 12 AWG 600V
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
26awg de Glasvezel Geïsoleerde draad op hoge temperatuur van het Draadul3122 vernikkelde koper voor sensor
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | Glasvezel |
Groene de Draadisolatie van het Hittebewijs, 1.5mm Flexibele Looddraad vdeh05sj-k
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
250C 0.5mm het certificaat van het de Draadrohs BEREIK van VDE8298 Geïsoleerde het verwarmen draad
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |

