Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ heat resistant thin insulated wire ] bij elkaar passen 448 producten.
UL3122 glasvezel Gevlecht Bewijs Geïsoleerd Draad het Verwarmen Lood 300V
| Isolatie: | Fiberglas en Silcicone-Rubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Leider Type: | Vastgelopen |
Hittebestendige Rubbersilicone Geïsoleerde Draad voor de Controlekabel UL3075 van het Huistoestel
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Hittebestendige Vlakke Elektrodraad, Plastiek Met een laag bedekte Koperdraad UL2468
| Isolatie: | PVC |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30-16AWG |
de Draad van 30V de FEP Geïsoleerde het Verwarmen Elektrische Multicore Draad van het Toepassingskoper
| Nominale spanning: | 30VV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105 Graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
De flexibele Silicone Met een laag bedekte Hittebestendige Kabel van de Draadul3135 Motor
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200c |
| levertijd: | 7-15 dagen |
Rubbersilicone Geïsoleerde Draad Hittebestendige 600V voor Huistoestel
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200c |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
Zachte Silicone Geïsoleerde de Draad300v 150C Ingeblikte Koperen geleider UL3140 van het hittebewijs
| naam: | De Geïsoleerde Draad van het hittebewijs Silicone |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 26-20AWG |
De Draad pfa Isolatie van de E239689ul10362 Elektroaansluiting het Verwarmen Weerstand
| Productnaam: | De Isolatie van UL10362 PFA het Verwarmen Weerstands Elektrische Draad |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |

