Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ heat resistant thin insulated wire ] bij elkaar passen 448 producten.
Flexibel en betrouwbaar glasvezel geïsoleerd koperdraad gestreepte geleider zwart jasje
| Draadtype: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Leider Size: | AWG 18 |
| Leider Type: | Vastgelopen |
16-32AWG flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1860
| Nominale spanning: | 150V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
10KV Verwarmerdraad op hoge temperatuur, Chemische Weerstand van de Silicone de Beklede Draad UL3634
| Nominale spanning: | 10000V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| leider: | vernikkelde koperdraad |
0,75 van het Flexibele Siliconemm Rubber bedekten Flexibele Draad voor Geleid Licht vdeh05s-k met een laag
| Nominale spanning: | 300v/500v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
UL1591 met een laag bedekt FEP Geïsoleerd Draad300v Ingeblikt Koper voor het Verwarmen
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
Vuurvaste 250C-Siliconerubber Geïsoleerde Draad 18 de Schuringsbewijs van AWG UL3251
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| LEIDER: | Vernikkelde koperdraad |
De flexibele Isolatie van de Olie Bestand Draad, Thermische Geïsoleerde Draad 1.0mm 180C 750V vdeh05ss-k
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
de Draad van AWG van 600V 250C AWM 14, Haak Op hoge temperatuur op Draad UL10362
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
UL3173 geïsoleerde XLPE-Haak op de Weerstands Elektrische Kabel van de Draadolie voor Generator 20AWG
| Materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |

