Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ electric hook up cable ] bij elkaar passen 179 producten.
de flexibele multicore haak van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van VDE h05ss-F op draad
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
Het siliconerubber isoleerde de Elektrodraad van AWG 12, Batterijkabeldraad UL3142
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 18-12AWG |
de Kabel van de het Siliconebatterij van 600V 200C, Hoge Hittebestendige Gediplomeerde Draad UL CUL CSA
| spanning: | 600V AC |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
De ingeblikte Elektrodraad van het Kopersilicone, UL maakte een lijst AWG-26 Silicone van Flexibele Kabel
| naam: | AWM3135 silicone Flexibele Kabel |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone Rubber |
| leider: | ingeblikt koper |
Geïsoleerde Draad de Op hoge temperatuur van 22WAG UL1858 PFA 150 Graad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | PFA |
XLPE-van de het Halogeen Vrije Aansluiting van de Kabelawm3173 600V Verwarmingskabel Vuurvaste Elektro het Looddraad
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Haak van VDE 600V 22AWG XLPE op Draadul3386 XLPE Ondergrondse Kabel
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Geelgroen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL het een lijst maken van de van draad van AWG 24, de Met een laag bedekte Haak van FEP op Draad 300V 150C
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-10AWG |
de Haak van 150C XLPE op Draadxlpe Geïsoleerde Kabel UL3321 VW-1 18AWG voor Industriële Macht
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
OD1.46mmxlpe Haak op Draad20awg VW-1 Draden Ingeblikt Koper
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

