Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ electric hook up cable ] bij elkaar passen 179 producten.
Draad van het de Draad150c Hittebestendige Toestel van PFA de , Geïsoleerde Draadkabel E239689 UL 1858
| Productnaam: | UL1858 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Vuurvaste Flexibele Geïsoleerde Draade239689 UL4389 kabel Alle Kleuren
| Productnaam: | UL4389 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | Alle Kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
De Flexibele Geïsoleerde Kabel E239689 van UL1860 24AWG PFA
| Productnaam: | UL1860 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Koper24awg PFA Flexibele Geïsoleerde Kabel E239689 150V 200C UL1860 voor Huis
| Productnaam: | UL1860 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
De Haak van UL 3271 XLPE op Industriële de Machtsverwarmer van het Draad600v/125c 18awg Ul758 Rode licht
| Productnaam: | xlpe draden |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | xlpe kabel |
UL3173 geïsoleerde XLPE-Haak op de Weerstands Elektrische Kabel van de Draadolie voor Generator 20AWG
| Materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
8awg ingeblikt het Siliconerubber van de Koper Flexibel AWM Kabel UL758
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
100m/ Broodjesuav 125C 600V XLPE Haak op de Kabel van de Draadul3196 XLPE Isolatie
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 125C |
| Norm: | UL758 |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Haak op Draad voor Industriële Machine
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
CCC 7.60mm 16 Bruine de Koperen geleiderxlpe Geïsoleerde Elektrische Draad van AWG 600V
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |

