Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ electric hook up cable ] bij elkaar passen 179 producten.
De geïsoleerde draad van UL3271 12AWG XLPE voor geleide lichten 1.86-9.90 mm-Diameter
| naam: | De elektrodraad van XLPE |
|---|---|
| model: | AWM3271 |
| leider: | ingeblikt koper |
16 Haak van de het Koperdraad van AWG 600V 105C UL1015 de pvc Geïsoleerde op Kabel
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105℃ |
| Isolatie: | Pvc |
de Haak van 105c 600v 32awg XLPE op Draad UL758 met Jasje
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
16 Haak van de het Koperdraad van AWG 600V 105C UL1015 de pvc Geïsoleerde op Kabel
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105℃ |
| Isolatie: | Pvc |
Ingeblikte Koperxlpe Elektrodraad Vastgelopen Leider 26Awg
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Hittebewijs 18 de Elektrische Haak van AWG op Kabel, ROHS-Halogeen Vrije Draad UL3266
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
Multi Functionele Witte Vastgelopen Aansluitingsdraad 26 Milieuvriendelijke AWG
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Isolatie: | XLPE |
AWM3321 14AWG de gele de koplampxlpe geïsoleerde draad van de bedrijflevering
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Isolatie: | XLPE |
Haak op Flexibele Geïsoleerde de Draade239689 UL1901 kabel van FEP Alle Kleuren
| Productnaam: | UL1901 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | Alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Al Kleuren Flexibele Geïsoleerde Draad E239689 UL 1727 de Kabel Lange Levensduur van PFA
| Productnaam: | UL1727 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | Alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |

