Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ electric hook up cable ] bij elkaar passen 179 producten.
De Geïsoleerde XLPE Haak van het huistoestel op de Koperen geleider van het Draad305m/Broodje
| materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
Elektro Flexibele AWM de Kabelul 758 Norm op hoge temperatuur van de Draadisolatie
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Groene 1.5mm Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor Elektrische Motor UL3512
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
De Elektrodraad op hoge temperatuur van AWG 22, Hittebestendige Draad voor Oven 450C 600V UL5335
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | Glas |
Ingeblikte Koperul3271 12AWG XLPE Haak op Draad AWM3271
| Naam: | De elektrodraad van XLPE |
|---|---|
| Model: | AWM3271 |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |

