Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 272 producten.
Van de het Fiberglas Gevlechte Draad van 24AWG UL3122 het Silicone 300V
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
UAV Heater Fiberglass Insulated Copper Wire 30AWG Silicone Rubberul3068
| productnaam: | UL3068 |
|---|---|
| isolatie: | gevlechte silicone rubberglasvezel |
| leider: | ingeblikt koper |
32-16AWG de pvc geïsoleerde van het de hittebewijs van de koperdraad elektrokabel UL1007
| Isolatie: | PVC |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 32-16AWG |
Flexibele Multicore Kabel op hoge temperatuur, pvc-de Isolatie van de Jasjekabel FEP
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105℃/180℃ |
| Isolatie: | FEP |
Elektronische Materiaalpvc In de schede gestoken Kabel, Geïsoleerde Machtskabel AWM1430 Interne Bedrading
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.052.4mm |
De elektro Flexibele Draad van het het Koperpvc Geïsoleerde Koper van 20AWG 300V UL1007 Ingeblikte
| ModelNumber:: | UL1007 |
|---|---|
| Toepassing:: | het interne wireing voor toestel enz. |
| Leidertype:: | Vastgelopen |
De Gevlechte Dradenisolatie 30AWG van de silicone Rubberul3068 Glasvezel
| productnaam: | UL3068 |
|---|---|
| Isolatie: | gevlechte silicone rubberglasvezel |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Flexibele pvc Geëmailleerde Koperdraad 18 Transparante de Machtskabel van AWG
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | koper |
| Toepassing: | Divers |
De brand schatte AWG-16-30 Streng, Gevlecht Vrij de Kabelhalogeen van UL3068 Glasvezel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | fiberglas |
van de het Fiberglas Gevlechte Draad van 300V 200C 24AWG het Silicone UL3122
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |

