Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 272 producten.
UL3173 geïsoleerde XLPE-Haak op de Weerstands Elektrische Kabel van de Draadolie voor Generator 20AWG
| Materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
Vlam - de Geïsoleerde Kabel van het vertragerssilicone Rubber, Straalkacheldraad UL3222
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
De Geïsoleerde XLPE Haak van het huistoestel op de Koperen geleider van het Draad305m/Broodje
| materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
liep de het Koper Elektrodraad 10awg van 300v 200c UL3071 Ingeblikte Koperdraad vast
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Het verwarmen van UAV XLPE Haak op Draadul3266 30AWG Flexibel 610m/Broodje
| productnaam: | UL3266 |
|---|---|
| isolatie: | XLPE |
| leider: | ingeblikt koper |
2.5mm blikte het Flexibele Elektrische Koper Geïsoleerde in het Rubber van het Draadsilicone
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Ingeblikte Koperul1726 PFA Haak op Flexibele Draadisolatie 250C
| Productnaam: | UL1726 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
UL3135 silicone RubberHittebestendigheid Geïsoleerd het Verwarmen Draad Ingeblikt Koper 22 AWG
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
UL vermeld pvc isoleerde Koperdraad/Pvc Geïsoleerde Kabel voor Airconditioner UL1007
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 80℃ |
| Isolatie: | Pvc |
Het interne Geïsoleerde Witte Ingeblikte Koper AWM1007 van de Weerstandsdraad voor Huiskeuken
| Punt: | Pvc Geïsoleerde Koperdraad |
|---|---|
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 0.24-1.50 mm |

