Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 272 producten.
Koperen geleider FEP geïsoleerde kabel Buitentijdse diameter 2,5 mm Voor stroomoverdracht
| Temperatuurbereik: | -60℃~200℃ |
|---|---|
| Isolatiedikte: | 0.25mm |
| Materiaal: | FEP |
3.0mm Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad 180C voor Vrij Koffiezetapparaathalogeen
| spanning: | 300v/500v |
|---|---|
| temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | Glasvezel |
0.25mm Isolatie FEP Draadbereik -60°C~200°C voor industrieel gebruik
| Flexibility: | ≥3D |
|---|---|
| Elongation: | ≥200% |
| Material: | FEP |
van de het Koperdraad van 250C UL3253 Vernikkeld het Silicone Rubber300v 305m/broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
van het het Broodjessilicone van 300V 305m/Draad van het de Draadul3130 Vernikkelde Koper de Rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Flexible 13 AWG Silicone rubber geïsoleerde kabel Hoogtemperatuur 200°C Voor huishoudelijk apparaat / verwarming
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Slijtvastheid: | Hoog |
| Ozonresistentie: | - Goed. |
Koperen geleider 0,25 mm Isolatie FEP draad 300V Spanning Rating Treksterkte
| Conductor: | Copper |
|---|---|
| Insulation Thickness: | 0.25mm |
| Elongation: | ≥200% |
UL3122 Flexible Silicone Electrical Wire 300V Stranded Conductor Rood Zwart Wit Kleur
| Type geleider: | Stranded |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Gemaakte koper |
UL3222 van de het Silicone Flexibele Kabel UL758 van het verlichtings305m/Broodje Vernikkelde het Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3222 van de het Silicone Flexibele Kabel 150C van het verlichtings305m/Broodje Vernikkelde het Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |

