Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 26awg high temperature insulation wire ] bij elkaar passen 130 producten.
UL3172 FT2 Ingeblikte Draad 600V 200C Vastgelopen 18-26AWG van de Koperisolatie
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
het Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper UL3135 van 200C 16-26AWG
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200°C |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Draadft2 van UL3122 300V 26AWG Vastgelopen Silicone Geïsoleerde vlamtest
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Kabel 26awg van het Ul3071100m/Broodje Draad van het de Hoogspanningskoper
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
UL 2 - 14 AWG Silicone elektrische draad Flexible High Temperature Silicone draad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Siliconerubber Geïsoleerde die Draad in Huistoestel/Verlichtings de Elektrische Draden van Heater Tinned Copper High Temperature wordt gebruikt
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 200°C |
| Norm: | UL758 |
Vernikkelde Leider 26AWG Mica Insulated Wire UL5107 voor Verwarmers
| Productnamee: | UL5107 micadraad |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | nikkel--geplateerd koper |
van de de Draade239689 UL1333 26AWG FEP Isolatie van 300V 150C de Flexibele Geïsoleerde Lange Levensduur
| Productnaam: | UL1333 26AWG FEP isolatiedraad gecoate draad |
|---|---|
| Kleur: | Alle Kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Met een laag bedekte Flexibele Geïsoleerde Draad E239689 UL1331 26AWG FEP met UL-Goedkeuring
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1331 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
De de Draad van de E239689ul1332 26AWG FEP Isolatie bedekte Vernikkelde Koperen geleider met een laag
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |

